Nordkust Bygg AB
Servicegatan 9
931 76 Skellefteå

Tel: 0910-121 22

E-post ekonomi och administration: kerstin.fahlgren@nordkustbygg.se
E-post VD: peder.lundberg@nordkustbygg.se
E-post operativ ägare: ronnie.berggren@nordkustbygg.se

​Org. nr:556924-0426

Kontakta oss gärna via vårt formulär


Namn:*
Telefon:
E-post:
Adress:
Meddelande:

Ledning

Peder Lundberg- VD
Tel: 076-797 59 02
peder.lundberg@nordkustbygg.se

Ronnie Berggren - Operativ ägare
Tel: 076-797 59 00
ronnie.berggren@nordkustbygg.se

Tobias Lundberg - Styrelseordförande
Tel: 070-328 99 30

Linus Lundberg - Styrelseledamot
Tel: 070-356 91 24

Ekonomi

Kerstin Fahlgren - Ekonomichef
Tel: 0910-121 22
kerstin.fahlgren@nordkustbygg.se

Sofie Öhgren - Ekonomiassistent
Tel: 076-797 99 45
sofie.ohgren@nordkustbygg.se

Erika Lundberg - Marknadskoordinator
Tel: 070-285 25 09
erika.lundberg@nordkustbygg.se

Platschef/ Projektledare

Anders Ceder - Projektchef
Tel: 076-797 59 03
anders.ceder@nordkustbygg.se

Rasmus Tjärnström - Kalkylator/projektledare
Tel: 076-797 59 04
rasmus.tjarnstrom@nordkustbygg.se

Peter Dahlström- Kalkylator
Tel: 076-797 99 41
peter.dahlstrom@nordkustbygg.se

Olov Jakobsson - Platschef
Tel: 076-797 59 06
olov.jakobsson@nordkustbygg.se

Anders Lundgren - Platschef
Tel: 076-797 59 01
anders.lundgren@nordkustbygg.se

Fredrik Tjärnström - Platschef
Tel: 076-797 59 09
fredrik.tjarnstrom@nordkustbygg.se

KONTAKTA OSS

NORDKUST BYGG AB

Servicegatan 9
931 76 Skellefteå
Tel: 0910-121 22

SVERIGES BYGGINDUSTRIER

Vi är stolt medlem av Sveriges Byggindustrier.

Tillsammans driver vi ett flertal frågor för en attraktiv, sund och säker bransch samt för ett hållbart samhällsbyggande i världsklass.