norrland-bakgrund.jpg

Prata om ditt nya byggprojekt med oss på Nordkust Bygg

Vi är experter på byggnationer, produktionsteknik och byggprocesser, oavsett omfattning. Hör av dig i ett tidigt skede för att prata om behov, krav och målbild som underlag till ditt beslut.

 

NORDKUST BYGG AB Servicegatan 9, 931 76 Skellefteå  Tel: 0910-121 22  E-post: info@nordkustbygg.se

Anders Ceder

Projektchef
 

076-797 59 03

anders.ceder@nordkustbygg.se

Anders Lundgren

Platschef
 

076-797 59 01

anders.lundgren@nordkustbygg.se

Peder Lundberg

Projektingenjör/kalkylansvarig
 

076-797 59 02

peder.lundberg@nordkustbygg.se

Kerstin Fahlgren

Ekonomichef
 

076-797 99 40

kerstin.fahlgren@nordkustbygg.se

Tobias Lundberg

Styrelseordförande
 

070-328 99 30

tobias.lundberg@ulfab.com

Tony Martinsson

Platschef
 

076-797 59 06

tony.martinsson@nordkustbygg.se

Rasmus Tjärnström

Projektingenjör/Partner
 

076-797 59 04

rasmus.tjarnstrom@nordkustbygg.se

Daniel Axelsson

VD
 

070-527 04 71

daniel.axelsson@nordkustbygg.se

Sofie Öhgren

Ekonomiassistent
 

076-797 99 45

sofie.ohgren@nordkustbygg.se

Ronnie Berggren

Partner

info@nordkustbygg.se